Do sprzedaży trafiły T-shirty 'i festival' !

 

b_380_0_16777215_00_images_archive_przod-1.jpg

Wraz z Midnight Clothing przygotowaliśmy kolejna niespodziankę - do sprzedaży trafiła wyjątkowa, limitowana seria oficjalnych koszulek 'i festival'!

Rewelacyjna jakość, oryginalny design i przystępna cena sprawiają, że jest to zakup obowiązkowy dla każdego uczestnika imprezy. Koszulki wydane są nakładzie zaledwie 200 sztuk!  Dodatkowo, po festiwalu na Facebook'u umieszczone będą zdjęcia z imprezy z ludźmi w koszulkach.

 

T-shirt 'i festival' to świetna pamiątka, a także:

- 100% bawełna Single Jersey,
- gramatura 180g/m2,
- dwustronny nadruk w technologii sitodruku.

 

Z uwagi na fakt, że nakład koszulek z logo 'i festival' jest limitowany może się zdarzyć, że dla osób chcących dokonać zakupu na imprezie już ich nie starczy. Opcją gwarantującą zakup koszulki w wybranym rozmiarze i kroju jest zamówienie i wpłata pieniędzy przed imprezą. Przy zamówieniu zaznacz: 'odbiór osobisty na imprezie'. Dzięki odbiorowi na miejscu eliminowane są koszty przesyłki. Odbiór T-shirtów będzie możliwy w trakcie trwania imprezy, na stoisku Midnight Clothing.

Istnieje również możliwość odbioru koszulki przed imprezą w Gdańsku (od 16.08.2011 r.). Aby skorzystać z tej opcji, wybierz 'odbiór osobisty', a adres odbioru zostanie wysłany mailem.

 

SKLEP:

http://www.midnightclth.com/pl/node/10