GORILLAZ SOUND SYSTEM Dj Set w Warszawie!

18.01.2014 / Warszawa / Basen

b_380_0_16777215_00_images_archive_screen_shot_2014-01-08_at_1.25.10_pm.png

!buy_button.png

GORILLAZ SOUND SYSTEM dj set aka Remi Kabaka w Warszawie!

Pięciogwiazdkowe show z przedstawicielem zespołu, który wydał na świat takie cuda jak "Clint Eastwood" czy "Feel Good Inc" oraz w klipach którego występują gwiazdy pokroju Bruce Willis'a, odbędzie się już 18 stycznia w warszawskim klubie Basen!

GORILLAZ to bez wątpienia najbardziej popularny zespół wirtualny. Reprezentowany jest przez "przystojnego, ale próżnego" wokalistę 2D, mrocznego basistę o imieniu Murdoc Niccals, japońskiego gitarzystę Noodle oraz przemiłego perkusistę zwanego Russel Hobbs. Rzeczywiści członkowie nigdy nie pokazują się w realu, nawet podczas koncertów (z kilkoma wyjątkami w Nowym Jorku i Manchesterze). Gorillaz już od 15 lat wojują na scenie, zgarniając po drodze m.in. statuetkę dla najlepszego zespołu (MTV Music Awards, 2008). Na koncie mają już kilka albumów oraz kilkanaście singli, do których tworzą klipy równie istotne i zaskakujące jak pozostała część ich image.

REMI KABAKA to londyńczyk określany mianem nowoczesnego fenomenu. Jego umiejętności są tak różnorodne, jak artyści z którymi współpracował. Perkusista w Gorillaz, udziela głosu postaci znanej w wirtualnym świecie zespołu jako Russell Hobbs , pomocna dłoń Banksy'ego, członek zespołu Bobby'ego Womack'a. Jest także założycielem projektu Gorillaz Sound System, członkiem kolektywu Africa Express i odkrywcą talentu MIA. Do tego dochodzi jego działalność jako producenta muzycznego i DJa, który może poszczycić się występem nawet w brytyjskim Tate Modern.

Więcej o Gorillaz Sound System znajdziecie na stronach:
http://gorillaz.com/
www.youtube.com/gorillaz
https://soundcloud.com/remikabaka


Support: Auer.
Afterparty: TBA.

BILETY : 35 PLN w przedsprzedaży / 39 w dniu imprezy.
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt; sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.com , www.ticketpro.pl, www.muno.pl , www.biletin.pl .

Imprezę wspiera:
www.facebook.com/projektlowcy


Sponsorem wydarzenia jest marka House.

Więcej informacji:
www.house.pl
www.facebook.com/house.clothing

www.facebook.com/illegalbreaks
BILETY już dostępne! Ceny: 29 zł (I pula, do wyczerpania) / 35 zł (II pula)/ ...
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt; sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.com , www.ticketpro.pl, www.muno.pl , www.biletin.pl .