Paul Kalkbrenner - Parts of Life

Paul Kalkbrenner prezentuje: "Parts of Life"!

Agencja Illegalbreaks zaprasza na koncert w ramach europejskiej trasy promującej ósmy album legendy światowej sceny techno. Impreza odbędzie się 25 sierpnia 2018 roku w industrialnych przestrzeniach Instytutu Energetyki w Warszawie.

Przed gwiazdą wystąpi pochodzący ze Szkocji JACKMASTER, który na przestrzeni lat ugruntował sobie opinię jednego z najbardziej rozchwytywanych DJów na świecie. Line-up głównej części wydarzenia zamyka mocny polski akcent: imprezę otworzy Agim!

 

"Parts of Life" Paula Kalkbrennera wychodzi na światło dzienne dekadę po okrytym podwójną platyną "Berlin Calling". Czas nie jest przypadkowy – album ma być rozstrzygnięciem minionych dziesięciu lat, które w życiorysie Paula upłynęły na szczytach zestawień muzycznych i pod znakiem nieprzerwanie rosnącej rzeszy fanów. "Parts of Life" to niezwykle osobiste i odkrywcze dzieło dostarczone w najczystszej formie. Każdy numer nosi tytuł pliku roboczego użytego przy produkcji albumu. Nawet okładka, która prezentuje zestawienie martwej natury namalowanej przez wuja artysty, pozwala rzucić okiem na Kalkbrennera od innej niż zazwyczaj strony.

***

Jackmaster (czyli Jack Revill) słynie ze świetnych setów, za co jest głośno doceniany przez fanów podczas występów na klubowych i festiwalowych scenach. Nie boi się łączenia różnych gatunków muzycznych – w każdym secie potrafi zaskoczyć kierunkiem, w jakim rozwinie się jego występ. Współautor zamieszania wokół Wireblock oraz Dress2Sweat, a także współzałożyciel wytwórni Numbers. Szerokim echem odbiły się jego sety w Boiler Room czy dla Mixmag. Jak sam mówi, nie dzieli muzyki na gatunki – rozróżnia ją przez poziomy energii. Już pod koniec wakacji w Warszawie spodziewamy się niemałych emocji!

***

Agim to jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Tworzył grupę Őszibarack, współpracował z zespołem Husky, współtworzył projekt Nervy, występował z sekcją dętą w berlińskim Berghain… Ma na koncie remiksy m.in. kompozycji Noviki - z którą współpracuje na stałe, Hey czy Baascha, występował na scenach najpopularniejszych polskich klubów i festiwali.

 

Wydarzenie będzie miało niepowtarzalny charakter i obejmie dwie części. Pierwszym i głównym modułem, na który wstęp gwarantują wszystkie dostępne bilety, będzie występ Paula Kalkbrennera w plenerze na terenie Instytutu. Kolejna część obejmie oficjalne afterparty, które odbędzie się już w wewnątrz obiektu - tutaj do rana bawić będą mogli się tylko posiadacze biletów VIP.

Wejście: od godz. 17:00 
Koncert: 20:30
Afterparty (wejście tylko z biletem VIP): wstęp od 23:00 

Więcej info:
illegalbreaks
www.paulkalkbrenner.net

Wydarzenie @ Facebook: Paul Kalkbrenner - Parts of Life - Warszawa