Hospitality Wrocław

Hospitality Stage @ One Love Music Festival we Wrocławiu!


High Contrast (Wielka Brytania 🇬🇧️)

HIGH CONTRAST, czyli Lincoln Barrett - to postać, której przedstawiać nie trzeba. Od kilkunastu lat obecny na scenie d’n’b, zachwyca fanów i krytyków kolejnymi produkcjami muzycznymi. Choć początkowo interesował się zagadnieniami filmowymi, czego nigdy do końca nie porzucił, skupił się na muzyce elektronicznej i dołączył do słynnej wytwórni Hospital Records. W czasie wieloletniej kariery współpracował z plejadą uznanych producentów, między innymi Tiesto czy Underworld, wydając również niezliczoną ilość świetnych remiksów utworów takich artystów jak Adele, W kwietniu 2016 dołączył do 3Beat. Wydając kolejne produkcje mawia, że możliwość tworzenia nowych utworów w krótkim czasie jest uzależniająca - to jego narkotyk.

London Elektricity (Wielka Brytania 🇬🇧️)

London Elektricity aka Tony Colman, ojciec-współzałożyciel brytyjskiej wytwórni Hospital Records i zarazem jedna z jej najbardziej rozpoznawalnych twarzy. Obecny na scenie drum’n’bass od lat 90-tych, miał niepowtarzalny wpływ na drum’n’bass jaki znamy dzisiaj. Stworzył niepowtarzalny styl dodając funk, dub czy jazz do klasycznych brzmień d’n’b. Prowadzący słynnego Hospital Podcast i miłośnik winylowych krążków.

Metrik (Wielka Brytania 🇬🇧️)

Pod tym pseudonimem, znanym wszystkim maniakom D'n'B, kryje się londyński producent Tom Mundell. W 2012 roku, już z niemałym dorobkiem nagranym pod szyldem Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, trafił pod skrzydła Hospital Records i stał się jedną z najbardziej cenionych postaci angielskiej wytwórni.

Dynamite MC (Wielka Brytania 🇬🇧️)

Bez wątpienia jeden z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych MC na scenie muzyki elektronicznej. Jego głos jest dobrze znany słuchaczom brytyjskich programów radiowych, których jest częstym gospodarzem. Największy rozgłos zyskał dzięki kolaboracjom w świecie muzyki jungle i drum and bass, ma na koncie także wydawnictwa hip-hopowe. Współpracował z artystami takimi jak High Contrast, Netsky, Caspa, Andy C, Camo & Krooked czy DJ Zinc.

 

Więcej info:

Strona wydarzenia > One Love 

Wykaz punktów sprzedaży biletów dostępny jest na stronie festiwalu www.onelove.pl