Hospitality w Krakowie

Hospitality powraca do Krakowa!

Agencja Illegalbreaks zaprasza na noc pod szyldem najsłynniejszej wytwórni DnB, 5 kwietnia w klubie Zet Pe Te!

Jako reprezentacja wytwórni z UK na scenie pojawią się:

*METRIK*

Londyński producent Tom Mundell, który w 2012 roku, już z niemałym dorobkiem nagranym pod szyldem Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, trafił pod skrzydła Hospital Rec i stał się jedną z jej najbardziej cenionych postaci.

Zakochany w muzyce fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80-tych, muzyki filmowej i tanecznej. Od lat doceniany przez Radio One na czele z Annie Mac i Zane Lowe. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh, Gorgon City czy Swedish House Mafia.

*FRED V*

Pochodzący z UK Fred Vahrman w swojej solowej karierze postrzegany jako jeden z najbardziej utalentowanych producentów wytwórni. Połowa duetu Fred V & Grafix, który ma na koncie występy niemal na całym świecie i poparcie rzeszy zwolenników z Friction, Annie Mac, MistaJam czy Rene LaVice na czele. Multiinstrumentalista czerpiący inspiracje z elektronicznych numerów Flume i neo-soulowego stylu Toma Mischa.

Z ognistym zapałem, wieloletnim doświadczeniem i niesamowitym talentem Fred V zaczyna nowy ekscytujący rozdział w swojej karierze, a my nie możemy się doczekać żeby przekonać się o tym na własnej skórze!

  

Więcej o artystach na: www.hospitalrecords.com

Dodatkowo tej nocy ogień podtrzymywać będzie MC Fava!

 

Informacje o lokalnych supportach wkrótce.

Wejście od godz. 22:30.

Organizator / więcej info:

www.facebook.com/illegalbreaks

Event @ Facebbok > tutaj 

BILETY dostępne w przedsprzedaży od 16.02 (godz. 12:00) wyłącznie na:

www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/hospitality-krakow-7817/

https://ekobilet.pl/illegalbreaks