Dub Fx @ CudaWianki

Gwiazdą tegorocznej edycji CudaWianki Gdynia jest Dub Fx! Artysta wystąpi na naszej cudawiankowej scenie już 22 czerwca!

I znów powitamy lato na plaży! Jesteście gotowi na egzotyczne CudaWianki Gdynia???
Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019

Wyobraź sobie plażę, szumiące morze i promienie słońca delikatnie otulające ciepłem twoją opaloną skórę. Pomyśl o zapachach, które kojarzą ci się z wolnością. Przypomnij sobie wakacje, te najbardziej beztroskie, egzotyczne i gorące. A teraz otwórz oczy i uwierz, że to wszystko znajdziesz nad Bałtykiem podczas wydarzenia Lato zaczyna się #wGdyni. Cudawianki 2019.

Cudawianki to masowe, plenerowe wydarzenie o charakterze kulturalno-muzycznym, gdzie ciekawe brzmienia łączą się z edukacją, ekologią i dobrą zabawą. To cudowny początek lata i cudne atrakcje rozsiane po gdyńskiej topografii. W tym roku to także wspomnienie z wakacji oprawione w muzyczną ramkę dobrych chwil.
W pierwszą sobotę lata, 22 czerwca Gdynia zamieni się w barwny kalejdoskop doznań i chwil, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Naszą przygodę rozpoczniemy w samo południe, a zakończymy po północy plażowymi koncertami.
Na plaży zabrzmi świetna muzyka z pogranicza rocka i reggae, Bulwar Nadmorski zamienimy w najprawdziwszy Park Cudów, gdzie zajęcia plastyczne splotą się w jednym wianku z ekologią, zabawą i sportem. Nie zabraknie tu czegoś dla aktywnych, leniuchów, amatorów słońca i wielbicieli cienia. Będzie muzycznie, kolorowo, a przede wszystkim wakacyjnie. Nasze niezastąpione Gospodynie z Lubichowa wyplotą przepiękne wianki, a amatorzy kina będą mieli okazję poznać miasto od filmowej strony dzięki Gdyńskiej Szkole Filmowej, a spragnionych sztuki wyślemy w podróż po artystycznych zakamarkach miasta. Do tego nauczymy się, jak skutecznie zaplanować podróż w nieznane i bezpiecznie z niej wrócić z workiem wspomnień.

Pamiętajcie, LATO ZACZYNA SIĘ #WGDYNI! Także w tym roku!

Informacje będziemy Wam dawkować niczym słońce swoje promienie. A tymczasem nie planujcie nic na 22 czerwca, poza dobrą zabawą oczywiście :)

Wydarzenie na Facebooku > CudaWianki Gdynia

Wejście bezpłatne - serdecznie zapraszamy!