Bitamina / Dzika Plaża Powietrze i Trawa

Bitamina
26.07.2020
@ Dzika Plaża Powietrze i Trawa
Swarzewo, Droga Wojewódzka nr 216

Plaża, powietrze, trawa i muzyka! Nowe miejsce na mapie wybrzeża zaprasza na cykl koncertów ulubionych polskich wykonawców. Sesje live będą miały swój początek już w niedzielę 26 lipca – tego dnia o zachodzie słońca na plaży zagra BITAMINA.

Wejście od 19:30
Koncert: 20:58

Dojazd i więcej: DZIKA PLAŻA Powietrze i Trawa I Otwarcie

*** BITAMINA ***

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów.
Drogi założycieli Bitaminy, Amara i Mateusza, skrzyżowały się w 2005 roku na obozie aktorskim Machulskich. Niedługo później dołączył do nich Piotr.
Ich pierwszym album „Listy Janusza” był utrzymany w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierając się o jazz, i pełen gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo „Plac Zabaw”. Wywołał spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje były motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami - powstał instrumentalny album „C”, gdzie artyści pokazali swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakując samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to „Kawalerka”, kontynuacja „Placu Zabaw” - album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko. W 2019 zespół zaprezentował piątą płytę „Kwiaty i Korzenie”. Po raz pierwszy Piotr i Mateusz dzielą się mikrofonem, a do współpracy nad materiałem został zaproszony Moo Latte.

Więcej:
bitamina.bandcamp.com
facebook.com/TheBitaminaC
kalejdoskoprecords.com

***

BEZPIECZEŃSTWO

W tym roku wszyscy szczególnie musimy o nie dbać – i nie wystarczy tu nawadnianie i krem z filtrem 30 SPF. W związku z tym:
Przestrzegamy limitu osób, jakie możemy wpuścić na teren Dzikiej.

Dbając też o spokój Wasz i nasz, prosimy o wyrozumiałość i przestrzeganie podstawowych zasad:

• Dezynfekcja rąk – obowiązkowa przy wejściu, a potrzebne środki dezynfekcyjne znajdziecie też rozlokowane w punktach na całym terenie.
• Dystans – minimum magiczne 2 m od innych uczestników. Chociaż tęskno do uścisków i piąteczek, troszczymy się o siebie.
• Zasłanianie ust i nosa – jeśli serio znajdziecie się zbyt blisko osób drugich i trzecich, wiecie co robić z maseczkami/chustami!

Dziękujemy i wiemy, że zrozumiecie konieczność tych reguł. Be happy & be safe.

Widzimy się na plaży

Bilety: I pula – 39 pln , II pula / III pula - TBA
Wejściówki dostępne w przedsprzedaży od czwartku (16.07, godz. 12:00) na:
www.biletomat.pl
www.ekobilet.pl/illegalbreaks.com
www.goingapp.pl