The Jillionaire [Major Lazer] w Sopocie, Poznaniu i Krakowie
29.01/ Sopot/ klub Sfinks700
30.01/ Kraków/ klub Kwadrat
31.01/ Poznań/ SQ
b_380_0_16777215_00_images_archive_the_jillionaire.jpg!buy_button.png THE JILLIONAIRE, czyli trzecia część niesamowitego Major Lazer, zagra w Polsce! Karaibsko-dancehall'owe rytmy w wykonaniu Chrisa Leacocka usłyszycie w trzech miastach:

29.01 | Sopot | klub Sfinks700
30.01 | Kraków | klub Kwadrat
31.01 | Poznań | SQ

Niezmordowane w wydawaniu kolejnych hitów trio Major Lazer podbiło serca i roztańczone ciała swoich fanów takimi numerami jak "Original Don", "Get Free" i "Watch out for this". Obecnie w skład grupy wchodzą: Diplo, The Jillionaire i Walshy Fire.
Chris Leacock, który zapewne zaserwuje jedne z najlepszych imprezowych setów, jakie dane Wam będzie usłyszeć, ma ponad piętnaście lat doświadczenia na scenie. Solowa kariera pochodzącego z Ameryki Środkowej DJa najlepiej odzwierciedla się w występach na największych imprezach w Europie, Australii, obu Amerykach i Azji. Jest też częstym gościem znanych stacji radiowych i telewizji muzycznych (BBC Radio 1, MTV i inne).
Więcej o nim:
www.facebook.com/thejillionaire
www.majorlazer.com

Informacje o supportach podamy wkrótce.

Więcej informacji:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks
Bilety już w sprzedaży!
Promocyjna pula (w cenie 25 zł) na imprezy w Sopocie i Poznaniu dostępna jest jedynie do 17.11.2014 (lub do wyczerpania) na https://ekobilet.pl/illegalbreaks !
Po tej dacie kolejne pule wejściówek znajdziecie w stałych punktach sprzedaży: Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce;
sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.pl , www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl , www.biletin.pl
Bilety na imprezę w Krakowie: www.klubkwadrat.pl .