KIESZA w Warszawie

15.11.2014 / Warszawa / Soho Factory
b_380_0_16777215_00_images_archive_kiesza_artwork_.jpg!buy_button.png Marka House oraz agencja Illegalbreaks zapraszają na koncert nietuzinkowej artystki – 15 listopada w Soho Factory w Warszawie wystąpi KIESZA!

Kiesa Rae Ellestad z jej charakterystycznym głosem idealnie wpasowuje się w klimat tanecznej muzyki rodem z lat 90-tych. Uwielbiana w BBC1, komplementowana przez Pitchfork i wychwalana przez The Guardian... Jeszcze nie raz zmusi nas do krzyknięcia „wow”! ;)

Zanim Kiesza sama zaśpiewała, pisała dla takich gwiazd jak Rihanna czy Kylie Minogue, wcześniej była też tancerką, baletnicą a nawet żołnierzem. Jej światowa kariera zaczyna się od „Hideaway” - przed tym hitem nie ma schronienia ;) Tym bardziej, że nie ma powodu, aby ukrywać się przed jednym z najlepszych singli ostatnich miesięcy. Debiut 25-letniej artystki podbija listy przebojów, a klip do niego ma już ponad 140 milionów (!) odsłon. Kolejne single "Gigant in My Heart" czy "No Enemiesz" równie obiecująco zapowidają album "Sound Of A Woman", który Artystka właśnie wydała.

Koncert Kiesza jest jednym z wielu wyjątkowych wydarzeń muzycznych, jakie planuje dla Was marka House przy współpracy z agencją illegalbreaks.

Więcej informacji:
www.house.pl
BILETY na koncert już dostępne!
Cena:
85/95/110 PLN w przedsprzedaży
oraz 120 PLN w dniu koncertu.
Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona.

Punkty sprzedaży: Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce, sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl , www.biletin.pl , www.ekobilet.pl