BORGORE w Warszawie

15.08.2015 / Warszawa / Iskra Pole Mokotowskie
Asaf Borger powraca! Założyciel Buygore Records, ojciec chrzestny dubstepu i gorestepu, izraelskie ciacho numer jeden ;) wystąpi już 15 sierpnia w warszawskim klubie Iskra!

Każdy, kto był, z pewnością (nie) pamięta szaleństwa, jakie miało miejsce przy okazji poprzednich występów BORGORE w Polsce ;) W te wakacje agencja illegalbreaks​ daje Wam kolejną okazję do niezapomnianej imprezy z twórcą „Nympho”, „Decisions” i „Delicious”!

* * *

BORGORE pochodzi z Tel Aviv, ale obecnie stał się już stuprocentowym wyznawcą Los Angeles. Przed zawładnięciem elektronicznymi scenami najsłynniejszych klubów i największych festiwali był częścią deathmetalowej grupy Shabira i dubstepowego Alpha Primates.
Poza własnym Buygore Records wydawał w Dim Mak Records, Spinnin' Records i Sumerian Records. Pracował m.in. z Miley Cyrus, Diplo, Waka Flocka Flame, Dev i Carnage.
Mało kto wie, że Borgore, ulubieniec dziewczyn na całym świecie,
charytatywnie odwdzięcza się za ich miłość i aktywnie pomaga w fundacji działającej na rzecz zwalczania raka piersi.
We <3 Borgore!

Więcej o nim na:
www.facebook.com/Borgore
www.youtube.com/user/Borgore

* * *

imprezę wspierają ŁOWCY

* * *

Organizator:
www.facebook.com/illegalbreaks
Bilety na pool party w Iskrze dostępne od 24.06., od godziny 12:00.
Cena: 30 zł (I pula) / …
Punkty sprzedaży:
www.ekobilet.pl/illegalbreaks, Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce oraz www.illegalbreaks.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletin.pl