FATBOY SLIM w Warszawie

10.09.2015 / Warszawa / Iskra Pole Mokotowskie

b_380_0_16777215_00_images_archive_fatboy_slim_wawa.jpg!buy_button.png

Fatboy Slim wystąpi w Warszawie! Wydarzenie z udziałem muzycznej legendy przełomu wieków odbędzie się 10 września w ogrodzie klubu Iskra Pole Mokotowskie.

Lista gigów, na których wystąpił Norman Cook, szerzej znany jako Fatboy Slim, jest ogromna – zaczynając od Ibizy, przez Detroit, Las Vegas i dom Wielkiego Brata w Brazylii, a kończąc na Wielkim Murze Chińskim. Za jego najsłynniejszy album uchodzi „You've Come a Long Way, Baby” z 1998, z którego pochodzą takie hity jak „Right Here, Right Now" , "Praise You" czy
"The Rockafeller Skank”. Ojciec dźwięków big beat. Po latach występów, pomiędzy jednym show a kolejnym (nawet 70 rocznie!) wciąż znajduje czas, by w zakamarkach studia pracować nad kolejnymi numerami do swoich setów, jednocześnie genialnych i całkowicie niedorzecznych – takich, jakie mógł stworzyć tylko on.
Jak sam mówi, nie liczy się, ile masz lat, ani jak wyglądasz. Wyznacza nowe granice, testując „datę przydatności” DJa... jednego jesteśmy pewni – ta data jeszcze dla niego nie nastała ;)

Więcej o artyście na:
www.fatboyslim.net


Informacje o supportach oraz szczegółową rozpiskę czasową poznamy wkrótce!

More:
www.facebook.com/illegalbreaks

BILETY są już dostępne!
I pula: 69 zł / II pula: 79 zł /...
Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona.

Punkty sprzedaży: Salony Empik, Media Markt i inne Ticketpro w całej Polsce oraz www.ekobilet.pl, www.illegalbreaks.pl , www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl , www.biletin.pl