METRIK

7.08.2015 / Sopot / Sfinks700

8.08.2015 / Warszawa / ISKRA Pole Mokotowskie

Nie możecie się doczekać wakacji?.. Teraz macie kolejny powód: 7 sierpnia w Sopocie (klub Sfinks700) oraz dzień później, 8 sierpnia w Warszawie (ISKRA Pole Mokotowskie) zagra METRIK!

Pod jego pseudonimem, znanym wszystkim maniakom D'n'B, kryje się londyński producent Tom Mundell. W 2012, już z niemałym dorobkiem nagranym pod szyldem Viper Recordings, Spearhead i Shogun Audio, trafił pod skrzydła Hospital Records i stał się jedną z najbardziej cenionych postaci angielskiej wytwórni. Od lat doceniany przez Radio One (na czele z Annie Mac i Zane Lowe), gdzie w 2008 jego "Technicolour" stało się tłem do przemowy Baracka Obamy. Fan syntetycznych dźwięków rodem z lat 80tych, muzyki filmowej i oczywiście tanecznej, zakochany w muzyce - od twórczości Incubus, przez Pink Floyd, aż do The Prodigy. W dyskografii Metrika znajdziemy remiksy kawałków takich artystów jak Prydz, John B, Camo & Krooked, Ayah Marar, Rockwell, DJ Fresh czy Dirtyphonics.

Więcej o nim na stronach:
www.facebook.com/metrikmusic
www.metrikmusic.com

Jako support Warszawie zagrają : Ros, Greenhouse Effect oraz Handra, a w Sopocie zadbają o Was: Ros, Cannabeatz, Noisy Beat i Pavey!

Organizator:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks
BILETY na imprezy z METRIK już dostępne!
Cena: 25 zł /I pula.
Punkty sprzedaży: www.ekobilet.pl/illegalbreaks,
Salony Empik, Media Markt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce oraz www.illegalbreaks.pl , www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl , www.biletin.pl