TroyBoi to pochodzący z Londynu producent gatunku trap music, wschodząca gwiazda o coraz większej renomie i wpływie na scenę muzyki elektronicznej.
Artysta posiadający wyjątkowe brzmienie, łączący różne gatunki muzyczne i najdziwniejsze dźwięki w niezwykle wciągających i melodyjnych utworach. Ten unikalny styl, choć przez krytyków muzycznych klasyfikowany jako trap, przez samego twórcę określany jest mianem "MyStyle", bo jak sam stwierdza: "z natury pociąga mnie wszystko, co dziwne lub co po prostu inne. [...] Lubie być inny i lubię pokazywać to w mojej muzyce."
Współpracował między innymi z Flosstradamus (utwór 'Soundclash', który przynósł TroyBoi'owi szeroki rozgłos) i Diplo (utwór "After Hours", wraz z Niną Sky); obok solowej działalności współtworzy również z Icekream duet producencko-dj'ski SoundSnobz.

więcej o TroyBoi znajdziedzie na jego stronach;
www.facebook.com/troyboimusic
www.soundcloud.com/troyboi

 

Support:

22.01. SQ / Poznań:

PASZCZAK
COCIETRAPY
MIKOS

23.01. Iskra / Warszawa

PZG & ENES
BTR

  

Start obu wydarzeń godzina 22:00

https://www.facebook.com/events/902371099831295/

https://www.facebook.com/events/1638579053092191/

Imprezy wspierają też ŁOWCY

 

 

Bilety już dostępne! I pula: 25 zł! Punkty sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Ticketpro i inne w całej Polsce oraz na www.ekobilet.pl, www.illegalbreaks.pl, www.ticketpro.plwww.biletomat.pl, www.biletin.pl