HUCCI - już 7.05.2016 w Poznaniu!

Hucci, czyli Oliver O’Neill, to brytyjski producent trap z Brighton, który szeroką sławę zyskał już jako 16-stolatek, publikując swoją muzykę na Soundcloud. Szybko dostrzeżony (mdzy inn. przez Ellie Goulding, Bro Safari, czy What So Not) za swoje unikalne brzmienie i innowacyjne podejście do gatunku, stał się jedną z największych nadziei sceny muzyki elektronicznej. Od tamtej pory nieustannie rozwija swój styl, na który składają się tak utwory delikatne i zmysłowe, jak i mocne i energetyczne. Jak nikt potrafi łączyć miękkie, czyste sample z tradycyjnym beat’em trapu. Sam Hucci określa swój styl mianem eklektycznego, wskazując z jednej strony na Lexa Lugera, z drugiej na Baauera, a także podkreślając hip-hopowe korzenie swoich inspiracji (Clams Casino, AraabMuzik).

Współpracował z wykonawcami różnych gatunków (mdzy inn. Stooki Sound, Game Face, G FrSH, Gabrielle Aplin). Ma na koncie dwie epki (Novacane, Rose Gold), a w ubiegłym roku wydał pierwszy album długogrający (404). Również od 2015 r. prowadzi dość tajemniczy projekt wydawniczy pod nazwą Veyron Arche.

 

7.05.2016
SQ, Poznań 

start: 22:00

support:
Paszczak
CoCieTrapy

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1579038695750456/

 

Bilety:
I pula: 25 zł 
II pula: 29 zł

Punkty sprzedaży: salony Empik, MediaMarkt, Ticketpro i inne w całej Polsce oraz na: www.ekobilet.plwww.illegalbreaks.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.biletin.pl