TroyBoi x Mewa Towarzyska x Desperados

Już 22 maja zapraszamy do Sopotu:

TroyBoi x Mewa Towarzyska x Desperados – mistrzowski After Party Challenge by Desperados

 

Pochodzący z Londynu producent gatunku trap music wraca do Polski. TroyBoi wystąpi 22 maja 2016 roku w sopockim klubie Mewa Towarzyska. Impreza możliwa jest w ramach nagrody, jaką klub zdobył w konkursie Desperados Party Challenge – pierwszych Mistrzostwach Polski Twórców Imprez. Mewa Towarzyska udowodniła swoją pozycję w środowisku klubowym zdobywając głosy uczestników imprez Desperadosa.

TroyBoi to artysta łączący różne gatunki muzyczne i najdziwniejsze dźwięki w niezwykle wciągających i melodyjnych utworach. Ten unikalny styl, choć przez krytyków muzycznych klasyfikowany jako trap, przez samego twórcę określany jest mianem “My Style”, bo jak sam stwierdza: z natury pociąga mnie wszystko, co dziwne lub co po prostu inne. [...] Lubię być inny i lubię pokazywać to w mojej muzyce. Współpracował między innymi z Flosstradamus i Diplo; obok solowej działalności współtworzy również z Icekream duet producencko-djski SoundSnobz.


Line-up:

Dziewczęta
RUBIN ROBI RABAN
TroyBoi
DJ NOZ aka eNOZet człowieku
Di Dżej BORO


Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

 

Do zobaczenia!

Bilety:

Przedsprzedaż: 25 zł
W dniu koncertu: 35 zł

Online: https://bilets.pl/produkt/troyboi-x-mewa-towarzyska-x-desperados-mistrzowski-after-party-challenge-by-desperados/

*Bilety wymieniamy na pieczątki do godziny 23:00!!!