HOSPITALITY wraca do Warszawy!

Hospitality wraca do Warszawy !

Jedno z najważniejszych wydarzeń klubowych na świecie znów w Polsce! Już 13.08.2016 w ogrodzie ISKRA Pole Mokotowskie, po blisko 4 latach przerwy, ponownie zawita do Warszawy ekipa należąca do brytyjskiej i światowej czołówki drum’n’bass. Mocne basy, przyjazna atmosfera i najwyższej jakości produkcja – to cechy, które od zawsze wyróżniają wszystkie imprezy Hospitality. Polską edycję organizowaliśmy dla Was już pięciokrotnie. Mamy nadzieję, że poprzednia warszawska zapadła Wam mocno i pozytywnie w pamięć. Z pewnością i tym razem doświadczymy święta d’n’b, o co zadbają:

FRED V & GRAFIX presents Oxygen

LONDON ELEKTRICITY

S.P.Y

MADUK

oraz
MC FAVA

wkrótce ogłosimy polski akcent imprezy

 

FRED V & GRAFIX

utalentowany duet – Fred Vahrman i Josh Jackson – reprezentują Hospital Records od 2011 r. Regularnie pojawiają się w BBC Radio 1Xtra. Na swoim koncie mają kilka wydawnictw, które pokazują, że na dobre zagrzali sobie miejsce w Hospital Rec. Inspirowani muzyką takich artystów jak Pendulum, High Contrast, Logistics, Flying Lotus czy Bonobo, stworzyli własny styl wypełniony zamiłowaniem do muzyki na żywo, klasycznymi dźwiękami d'n'b i przyciągającymi wokalami.

LONDON ELEKTRICITY

projekt Tony'ego Colmana – dj'a, producenta i muzyka, wspózałożyciela słynnej drum'n'bassowej wytwórni Hospital Records, niezwykłego artysty obecnego na scenie d'n'b od połowy lat ‘90. Odegrał znacząca rolę w rozwoju tego gatunku. Jest odpowiedzialny za wiele utworów stanowiących hymny Hospital'a – między innymi „Round The Corner", czy „Just One Second". Już od wielu lat Colman rozwija się nie tylko jako DJ, ale i producent . Obszerną dyskografię stanowi wiele singli, EP'ki, remiksy i 5 albumów (ostatni, „Yikes!”, wydany w 2011 r.). Obecnie pracuje nad mocno wyczekiwanym szóstym albumem studyjnym.

S.P.Y

pochodzący z Brazylii, na scenie obecny od 2005 r., jeden z bardziej uznanych producentów wśród innych producentów. Do Hospital Records przystąpił w 2012 r. wraz z wydaniem pierwszego LP – „What The Future Holds”, który zdobył nagrodę Drum & Bass Arena za najlepszy album. Kolejny, dwupłytowy „Back to Basics”, ukazał się w 2014 r. i otrzymał nominację do tej prestiżowej nagrody.

MADUK

24-latek z Amsterdamu, wschodząca gwiazda d’n’b, zdobywca nagrody Drum & Bass Arena w 2014 r. w kategorii „Best Newcomer Producer”. Powiązany z Hospital, Viper, UKF, Fokuz, Allsorts. Współprowadzi też własne wydawnictwo, Liquicity Records.

MC Fava

czyli talent, otwarty umysł i 10 lat doświadczenia. Należy do „Breakbeat Movement” Cru z Freiburga, organizującego od 2001 r. swoją cykliczną imprezę „Jungle Root”. Współpracował między innymi z Klute, Seba, B-Complex, czy Nimfo.

Bilety już dostępne!

I pula / 59 PLN , II pula / 69 PLN , III pula / 79 PLN

Punkty sprzedaży: salony Empik, MediaMarkt i inne Ticketpro w całej Polsce

sprzedaż online:

www.illegalbreaks.plwww.ekobilet.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.plwww.biletin.pl