Dub Fx powraca z 10-tą doroczną Trasą Europejską!

W związku z wydaniem najnowszego albumu „Thinking clear” (sierpień 2016), DUB zaprezentuje mieszankę nowych dźwięków i klasyki, która uczyniła go dzięki YouTube powszechnie rozpoznawalnym na świecie.

 

DUB FX live tour 2016 - serdecznie zapraszamy:

5.10 Kwadrat - Kraków
6.10 Pralnia - Wrocław
7.10 SQ - Poznań
8.10 B90 - Gdańsk
9.10 Niebo - Warszawa 

 

Od 2006 DUB FX zdominował świat ulicznego performance’u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i tzw. „loop station”, urządzenia do zapętlania dźwięków. Tego października wspierać go będzie zespół grający na żywo, który wniesie dodatkowego ducha do jego zwyczajowego połączenia reggae, hip-hopu, jungle i jazzu. 

DUB występował w ponad 40 krajach i na niemal wszystkich największych festiwalach świata, włącznie z Glastonbury, Coachella, Sziget, Boomtown, Shambala i Exit.

„Naprawdę nie mogę się doczekać przyjazdu i zagrania nowych dźwięków w Europie! Koncertowanie i robienie muzyki, to jest to, czym się zajmuję. Robię to od 10 lat i czuję, że staję się coraz lepszy. Chłopaki z zespołu pomogli mi nagrać nowy album i jestem niesamowicie dumny z tego, jak dobrze brzmi, zarówno na żywo, jak i na płycie”. 

DUB FX potrafi poruszać społeczne, polityczne i duchowe motywy w taki sposób, by pozostawić człowieka pozytywnie zainspirowanym. Nowa jakość muzyki granej na żywo do jego oryginalnego beat boxingu sprawi, że jego unikalne brzmienie wyśle was w hipnotyczną podróż.

 

więcej informacji:
https://www.facebook.com/illegalbreaks/events

 

Bilety:

pula promocyjna - 49 PLN 
w sprzedaży od północy 1.06 do 3.06 wyłącznie na ekobilet.pl/illegalbreaks

I pula - 55 PLN 
dostępna od 4.06 do wyczerpania  


punkty sprzedaży: salony Empik, MediaMarkt i inne Ticketpro w całej Polsce.

sprzedaż online: www.illegalbreaks.plwww.ekobilet.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.plwww.biletin.pl