The Jillionaire / Major Lazer

***
20.08.2016 Warszawa
ogród ISKRA Pole Mokotowskie
start: 22:00

***

przed i po koncercie gwiazdy zaprezentuje się kolektyw GREEN HOUSE EFFECT


***

Pochodzący z Trynidadu i Tobago THE JILLIONAIRE wraz z Diplo i Walshy Fire należy do podstawowych członków kultowego już Major Lazer.

W swoim stylu łączy brzmienie karaibskiego Soca i Reggae z wpływami różnych gatunków muzycznych z całego świata.

Stale rosnące zapotrzebowanie na JILLIONAIRE’a dotyczy zarówno jego działań jako współtwórcy, jak i samodzielnego artysty. W studio Jillionaire często współpracuje z innymi utalentowanymi producentami, jak z działającym na Brooklynie Richiem Berettą w ich remiksie SUMMER OF ’93 The Dolls, ze wschodzącą gwiazdą Phat’em Deuce w przełomowym remiksie dla MNDR hitu FEED ME DIAMONDS, czy w swojej pierwszej oryginalnej produkcji wydanej w tym roku przez Island/Universal ze szwedzkim producentem Salvatorem Ganaccim (i Sound Boy Sanjin) – festiwalowym hymnie FRESH. 

W tym roku byliśmy świadkami startu jego autorskiego wydawnictwa Feel Up otwartego na utalentowanych artystów, którzy, ujmując rzecz najprościej, „tworzą muzykę, która cię porusza”.

Tegoroczne trasy po niemal wszystkich kontynentach i jeszcze więcej nadchodzących projektów - może ci się wydawać, że znasz JILLIONAIRE’a, ale on dopiero się rozkręca.

Bilety już dostępne!

II pula / w dniu imprezy: 39 PLN 

Punkty sprzedaży: salony Empik, MediaMarkt i inne Ticketpro w całej Polsce.

Sprzedaż online: http://bit.ly/1U6Bo2f oraz www.illegalbreaks.plwww.ekobilet.plwww.ticketpro.plwww.biletomat.plwww.biletin.pl