Busta Rhymes, DJ Grandmaster Flash i O.S.T.R. czyli BURN Battle School Remixed!

Busta Rhymes, DJ Grandmaster Flash i O.S.T.R. potwierdzili swój udział w BURN Battle School Remixed! 

 

Uznani na całym świecie artyści Busta Rhymes i DJ Grandmaster Flash wystąpią w Polsce, w Krakowie, w sobotę 24 września 2016 r.

 

Wydarzenie BURN Battle School Remixed odbędzie się w sobotę 24 września 2016 r. w TAURON Arena. Wystąpi wielokrotny zdobywca platynowych płyt, nominowany do nagród Grammy muzyczny geniusz Busta Rhymes, znany na całym świecie ze swoich przebojów i wyjątkowych występów na żywo.

Podczas wydarzenia BURN, będącego świętem kultury ulicznej, fani będą mogli zobaczyć na żywo światowej sławy tancerzy break-dance, występy lokalnych tancerzy oraz obejrzeć instalacje street-artowe tworzone na żywo. Dodatkowo, podczas wydarzenia swój wyjątkowy DJ-ski set będzie miał jeden z założycieli muzyki hip-hopowej, Grandmaster Flash, a także wystąpi polski raper – O.S.T.R. 

W ramach kontynuacji poprzednich wydarzeń tego cyklu, fani będą mogli podziwiać występy światowej sławy grupy tancerzy breakdance z całego świata oraz lokalne Polskie grupy. Wydarzenie to poprowadzi założyciel BURN Battle School MC Vladee oraz zaproszony MC Trix. BURN zaprosił artystów ulicznych, którzy stworzą na żywo wielkoformatowe graffiti.

BURN Battle School Remixed będzie gościć legendę hip-hopu, DJ-a Grandmaster Flash, który zagra klasyczny set, prezentując swoje pionierskie techniki miksowania na żywo, a także polskiego artystę, zdobywcę platynowych płyt, rapera O.S.T.R., który wykona swoje kultowe kawałki ze swojego 20-letniego dorobku.

Legenda hip-hopu Busta Rhymes świętuje 25-lecie kariery muzycznej i nie może się doczekać, aby podzielić się z fanami tą energią:

„Jako artysta występujący na żywo, możesz kontaktować się z publicznością za pomocą słów, myśli i uczuć, możesz dzięki temu być jak najbliżej fanów i wyrazić to podczas koncertu. Wydarzenie Battle School Remixed organizowane przez BURN szanuje podstawowe zasady i autentyczność, z których wyrósł hip-hop.” - mówi Busta Rhymes.

Aby dowiedzieć się więcej o święcie kultury ulicznej BURN Battle School i zarejestrować się po darmowe bilety, odwiedź stronę: https://battleschool.burn.com

 

Więcej o artystach: http://battleschool.burn.com/us/en/roster

 

Facebook.com/BURNENERGYDRINK
Instagram.com/BURN_ENERGY
Twitter @BURN
#BURNBATTLESCHOOL

 

 

W celu otrzymania darmowych biletów, fani mogą rejestrować się od czwartku 1 września 2016 r. na 

https://battleschool.burn.com

 

Warunki uczestnictwa https://battleschool.burn.com/us/en/terms