Stööki Sound w Poznaniu!

Stööki Sound w Poznaniu!


10.2.2017 SQ klub, start 22:00

support: PASZCZAK
after party: TBA

Stööki Sound to jeden z trzech elementów, z których składa się Stööki (Sound, Vision & Play), a tworzą go DJ Lukey i Jelacee.

Londyński duet ugruntował swoją pozycję przesuwając granice w obrębie sceny muzyki bass, zarazem pozostając wiernym swoim korzeniom w Grime i Hip­-Hop. Od niezliczonych tras po Stanach, po dzielenie busa przez dwa miesiące z Keys N Krates i kilka udanych podróży wokół globu, które przywiodły ich do Australii, Chin, Azji Południowo-Wschodniej, Europy i dalej, przez ostatnie lata Stööki Sound zaspokajało tymi występami pragnienia ich błyskawicznie rosnącej rzeszy fanów. Teraz, będąc w tracie tworzenia własnej, niezależnej wytwórni, O.N.E Worldwide, nadchodzi ich ep’ka Osiris, która zawierać będzie 7 oryginalnych utworów duetu, ukazujących jego unikalną mieszankę Grime, Trap, Electronica i Hip­Hop, jak również debiut Jelacee jako głównego wokalu. Stööki Sound zakończyło rok 2016 trasą po Stanach i jest gotowe wynieść #STÖÖKIMOVEMENT na nowe poziomy w 2017 i kolejnych latach.

więcej na: https://www.facebook.com/events/1208081399278944/

 

Bilety - I pula (29 pln) już dostępne na www.ekobilet.pl/illegalbrekas

Od 16.01 - salony Empik i inne punkty Ticketpro w całej Polsce oraz na www.biletomat.pl, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl