London Elektricty w Sopocie

Niesamowity Tony Colman aka London Elektricity pojawi się ze swoim DJ setem w trójmiejskiej świątyni elektroniki! Założyciel i jedna z największych gwiazd Hospital Records zagra 19 stycznia w sopockim Sfinks700.

Lokalne wsparcie jako support na Main Room zapewnią ROS addiction oraz MAD /Cannabeatz/, a Fontanną zawładnie Evius.

London Elektricity nie potrzebuje przedstawiania - projekt Colmana to niepowtarzalny styl podbijający sceny klubowe i festiwalowe od ponad 20 lat. Mimo upływu czasu, London nie stoi w miejscu i wciąż pracuje nad nowymi numerami oraz albumami, do tego prowadzi znaną wytwórnię DnB, regularnie wydaje podcasty, a jego występy za każdym razem są niesamowitym przeżyciem zarówno dla fanów, jak i niego samego. Niesamowita energia i mistrzowskie sety to znaki rozpoznawcze Tony'ego! Just One Second, Billion Dollar Gravy, Round The Corner, Yikes! - dobrze znamy te numery i gorąco liczymy, że podczas nadchodzącego show London Elektricty nie zawaha się ich użyć ;)

Start imprezy: godz. 22:00.

Więcej:

Wydarzenie na Facebook - London Elektricity w Sopocie

London Elektricity

illegalbreaks 

Bilety dostępne na http://www.ekobilet.pl/illegalbreaks , http://www.biletomat.pl/,http://www.ticketmaster.pl/ oraz w salonach EMPiK w całej Polsce.
1 pula 35 PLN ( wyprzedane)
2 pula 40 PLN (w sprzedaży)
3 pula 45 PLN
Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona!