Jam The Club z Pendulum DJ Set!

09.04.2011 / Fabryka / Kraków

b_380_0_16777215_00_images_archive_picture_104.png
Pendulum DJ set w Łodzi i Krakowie!

Z radością informujemy że formacja Pendulum wraz MC AD wystąpi w Polsce 8 i 9 kwietnia 2011.
Impezy odbędą się w ramach cyklu Jam The Club, kolejno w łódzkim klubie Wytwórnia , oraz w krakowskiej Fabryce.


UWAGA! Informacja dla osób posiadających bilety na Pendulum DJ set w Krakowie z daty listopadowej i grudniowej.
Wszystkie zakupione na te daty bilety (10.11.2010 / 9.12.2010), zarówno z kuponem kontrolnym jak i bez kuponu (przedarte i nie przedarte) będą honorowane na nowej dacie występu Pendulum DJ set w Krakowie. Dziękujemy za cierpliwość :)


Pendulum - Formacja powstała w 2002 roku w Perth, w zachodniej części Australii, z czasem przeniosła się na dobre do wielkiej Brytanii.
W pierwszym składzie byli ' producenci Rob Swire, Gareth McGillen oraz Paul Harding. Do zespołu z czasem dołączyli ' Peppy ap Gwynedd oraz Kodish i Verse.
Jedno z pierwszych nagrań formacji ' 'Vault' stało się sensacją na festiwalu drum and bass w 2003 roku, przynosząc nieoczekiwanie wielką popularność i umieszczenie na albumie J Majik's FabricLive. Utwór umieszczany był również na wielu innych kompilacjach, nie wyłączając nagranego dla Ministry of Sound - 'Breakbeat Kaos mix album' DJ Fresha. Inne, wczesne produkcje, jak 'Spiral' (2003) czy 'Another Planet' (2004) zostały bardzo dobrze przyjęte przez społeczność drum and bassową.
W 2005 roku Pendulum wydał swój długogrający debiut ' 'Hold Your Colour', zawierający takie hity, jak 'Tarantula' oraz 'Slam'. Album zebrał świetne recenzje i sprzedał się w niedługim czasie w ilośći 225 000 egzemplarzy. Fani otrzymali wydawnictwo niezwykle różnorodne muzycznie ' mieszaninę wielu stylów, z przenikającymi się płynnie funkiem i breakbeatem, w połączeniu z klasyczną mocną linią basową i melodyjną lekkością kompozycyjną. Będąc na fali popularności ' grupa rozpoczęła niezwykle udane tournee po Wielkiej Brytanii. W tym samym roku grupa zrealizowała swój największy, jak dotąd hit ' remiks klasycznego 'Voodoo People' formacji Prodigy, który wdarł się do brytyjskiego zestawienia singli Top 20. Kulminacją wszystkie sukcesy tego roku było przygotowanie specjalnie dla BBC Radio 1 - 'Essential Mix'. Kolejne lata to pasmo komercyjnych sukcesów ' 'Painkiller' (2006) we współpracy z Freestylers i 'Blood Sugar' (2007) ' oba wydane w brytyjskim Warner Music. W 2007 roku mieli swój wielki debiut za sprawą krążka 'Granite', goszczącego w zestawieniu hitów Top 30. W 2008 roku wydali 'Propane Nightmares' ' drugie mini wydawnictwo w Warnerze, będące jednym wielkim przebojem,dosłownie rozbijające zestawienie Top 20 i przygotowujące publiczność na kolejny album studyjny ' 'In Silico', wydanym jeszcze w tym samym roku. Krytycy zachwycają się ich muzyczną różnorodnością, doszukując się w ich brzmieniu energii Led Zeppelin, lekkości kompozycji The Beatles z perfekcyjną precyzją aranżacyjną Toola czy mocnym uderzeniem Queens Of The Stone Age.

Cena biletów:
39zł (I pula do końca lutego)
49zł (II pula od pierwszego marca)
55zł w dniu imprezy
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn i inne punkty Ticketpro w całej Polsce.
Sprzedaż internetowa: tp_24.png