DJ Fresh + Dynamite MC!

25.04.2011 / CSG / Gdańsk

b_380_0_16777215_00_images_archive_jamtheclub_poster_dj_fr26d-1.jpg
DJ Fresh w ramach Jam The Club w Gdańsku!

Po zeszłorocznym popisie swoich umiejętności w Poznaniu, DJ Fresh ponownie powraca do Polski w ramach Jam The Club!
Będziecie mieli okazję posłuchać go na żywo już w Lany Poniedziałek, 25 kwietnia w Gdańsku. Tym razem Fresh da popis swoich możliwości w klubie Centrum Stocznia Gdańska.
Wraz z nim wystąpi niesamowity Dynamite MC. Świetne brzmienia zagwarantuje też support - Wasz ulubiony K1lla oraz Playaman i Majki.

DJ Fresh, a właściwie Daniel Stein, to pochodzący z Wielkiej Brytanii producent muzyki drum and bass. To też jeden z głównych członków legendarnego Bad Company.Jest powszechnie znany i ceniony za swoje umiejętności zarówno jako DJ, jak i producent. Uważa się go za najpopularniejszego i najbardziej wpływowego spośród brytyjskich junglistów. Jeśli dotąd słabo znaliście Fresh?a, teraz na pewno kojarzycie tego żywiołowego wykonawcę przez np. hit "Gold Dust"!

Dynamite MC to wokalny weteran sceny d'n'b, hip hop i dubstep. Poza własnymi wydawnictwami wspiera wokalnie sety takich gwiazd jak;
High Contrast, Andy C, Zinc czy Camo & Krooked.

Bilety możecie zakupić w salonach Empik, MediaMarkt, Saturn i innych punktach Ticketpro w całej Polsce, a także w dniu impezy przy wejściu do klubu.
Bilety:
do 10 marca 25 zł, od 11 marca 29 zł, w dniu imprezy 35 zł.
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn i inne punkty Ticketpro w
całej Polsce.
Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl