Dub FX w Gdańsku - "Face The Music"

8.10.2011 / CSG / Gdańsk

b_380_0_16777215_00_images_archive_dub_fx_plakat.jpg
Dub FX w Gdańsku -"Face The Music"

Dzięki wyzwolonej duszy i nieograniczonej kreatywności, poprzez swoje występy na żywo na ulicach europejskich miast, koncerty i niesamowity talent, DubFX zdobył serca publiki z całego świata.
Już 8 października wystąpi dla Was w gdańskim CSG w ramach nowego cyklu imprez "Face The Music", który opanuje Polskę tej jesieni!

Dub Fx, czyli Benjamin Stanford, to światowej sławy wykonawca z St Kilda, Melbourne w Australii. Znakiem rozpoznawczym Bena jest tworzenie na żywo złożonych utworów muzycznych, używając do tego jedynie własnego głosu, jego zapętlenia oraz efektów uzyskiwanych przy pomocy specjalnego urządzenia.

Podczas podróży i występów artyście towarzyszy jego narzeczona, Flower Fairy (Shoshana Sadia), z którą poznali się w Manchesterze. Jej wokal możecie usłyszeć na albumie 'Everythinks A Ripple', w utworach 'Wandering Love' i 'Time Will Tell'. Sam Ben wydał 2 płyty 'live'. Studyjny album Duba Fx nosi tytuł 'Everythinks A Ripple'. Ukazał się pod koniec 2009 roku I zawiera takie utwory, jak 'Love Someone' i 'Flow' -numery, które stały się popularne dzięki pewnemu filmowcu, który nagrał występy Bena i umieścił je na YouTube. W 2010 roku Dub Fx przy współpracy z Siriusem wydał album zatytułowany 'Dub FX and Sirius A Crossworlds'. Jeszcze w tym roku można spodziewać się kolejnego solowego albumu Ben'a - 'Everythanks A Ripple (Remix Album)', wyprodukowanego przy współpracy z innymi artystami i zawierającego całe mnóstwo innych niespodzianek.


wejście od godz. 20:30
koncert godz: 23:00

support i afterparty DJ Ros + goście

Na imprezy z cyklu "Face The Music"  zapraszają:

Agencja Illegalbreaks oraz marka House.

www.house.pl

Bilety są już w sprzedaży!

Cena biletów:

Ceny biletów:
40zł (pierwsze 400szt)
55zł (do 15 września)
65zł (od 16 września)
75 zł (w dniu koncertu)

Punkty sprzedaży: salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn i inne punkty Ticketpro w całej Polsce.
Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl , www.muno.pl
tp_24.png