GROOVE ARMADA (dj set) 

25.10.2008 Poznań

plakat_groove_sm1.jpg


Mamy przyjemnosc ogłościć, że 25 paźdzernika 2008 w poznańskim klubie SQ wystąpi wspaniały dj i producent, współzałożyciel duetu Groove Armada, Andy Cato. 

Groove Armada to obcnie jeden z najbardziej popularnych projektów klubowych na świecie. To ikona współczesnej elektroniki porównywana z takimi grupami jak Chemical Brothers. Ich twórczość to szeroko pojęta muzyka taneczna, oparta na brzmieniach elektronicznych, house, hip hop, chill out. Zespół został założony w Cambridge w połowie lat 90 przez Andy'ego Cato i Toma Findlaya. Dotchczas zespół nagrał pięć albumów. Pochodzą z nich takie hity jak: I See You Baby (spopularyzowany przez remiks Fatboy Slima), Superstylin' , My friend, czy Get down z Soundbody Rock. Zespół wystąpił 30 czerwca 2007r. w Gdyni na Heineken Open'er Festival.

GrooveArmada poza swoimi wyśmienitymi albumami remixuje utwory dla najbardziej popularnych w branży :), to Andy odpowiadał między innymi za " Let me know", na nowej płycie tak kochanej w Polsce Roisin Murphy (ex Moloko) ... Już w październiku każdy bedzie mógł sam sprawdzić jego umiejętności.  

na imprezie zagrają też: 

Easy (Import!, W-wa!) 
Base (SQ klub/ Poznań)
chill out: Tytt & AP (Kaviar/ Bydgoszcz) 

Juz teraz możemy powiedzieć, że poznańska impreza bedzie mega wydażeniem, którego nie można przegapić!