Mt Eden w Poznaniu - Face The Music!

27.09.2012 / Poznań / Eskulap

b_380_0_16777215_00_images_archive_mt_eden_poster_2012.jpg
MT EDEN powraca do Polski! Kolejna trasa koncertowa nowozelandzkiej gwiazdy dubstepu (European Tour Sept 2012) zdominowana jest przez występy w naszym kraju – będziemy mieli potrójną (!) okazję do usłyszenia ich niesamowitych produkcji na żywo. Szczęśliwe miasta to:
27 września - Poznań (klub Eskulap),
28. września - Łódź (klub Wytwórnia),
29. września - Katowice (MegaClub).
Polskie występy Mt Eden organizowane są w ramach cyklu Face The Music.

Mt Eden (początkowo Mt Eden Dubstep) to dwójka przyjaciół z Nowej Zelandii – Jesse Cooper i Harley Rayner. Zaczęli wspólnie miksować już w wieku 13-14 lat. Chociaż swoje utwory publikowali jedynie online, głównie na kanale YouTube, wspólne tworzenie po czasie przerodziło się w międzynarodowy sukces.
Chłopaki z Mt Eden dali się poznać nie tylko po świetnych, własnych produkcjach, ale też fenomenalnych remiksach. Jesse i Harley są autorami kultowych już mixów takich kawałków, jak „Daniel” Bat For Lashes, „Omen" Prodigy czy „Archangel” Buriala. Mimo kilku lat działalności i ogromnego sukcesu, duet nie wydał oficjalnego, studyjnego albumu. Zbiór swoich utworów udostępnili całkowicie za darmo w Internecie.

Więcej informacji o Mt Eden znajdziecie na stronach:
www.youtube.com/user/MtEdenDnB08/
www.mtedenofficial.com/

Jako support w Poznaniu zagrają dla Was: PZG oraz Paszczak.
Początek każdej z imprez o godzinie 21:00.


Sponsorem cyklu Face The Music jest marka House.

Więcej informacji:
www.facebook.com/illegalbreaks

www.house.pl
www.facebook.com/house.clothing

Do zobaczenia! ;)

Bilety na wydarzenia z udziałem Mt Eden w Poznaniu, Łodzi i Katowicach są dostępne w przedsprzedaży w cenie:  25 zł (do 15. września lub do wyczerpania puli) / 29 zł / 35 zł (w dniu imprezy).

Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona.


Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl