donGURALesko & PEZET

1.05.2009 Rzeszów, klub Pod Palmą

djpz_sm1.jpg

Miasta obejmujące trasę:
3.04 KOSZALIN klub KREŚLARNIA, bilety: Kreślarnia, SKATE SHOP ul.Kaszubska 5/2
4.04 GORZÓW WIELKOPOLSKI Klub MBM, bilety:Skateshop Filutshop
5.04 WROCŁAW klub ALIBI bilety: RAP SHOP ul. Ruska, klub ALIBI
12.04 BYDGOSZCZ klub ESTRADA, bilety: skateshop FRONT, EMPIK ul.Gdańska, ESTRADA
13.04 TORUŃ klub PIWNICA POD ANIOŁEM, bilety: skateshop MENTRO, Piwnica Pod Aniołem
17.04 CZĘSTOCHOWA, KLUB RURA bilety: Skateshop MONUMENT, klub Rura
18.04 POZNAŃ, klub PIWNICA 21 bilety: Vert, RAP KANCIAPA, Supreme Shop, Rock Long Luck
19.04 JAROCIN, MOK bilety: MOK
24.04 OPOLE, klub CINA bilety: Klub Cina ul. Katowicka 55, 69 Skateshop ul. Krakowska, Harlem Shop CH KASKADA
25.04 WARSZAWA, klub THE FRESH bilety: Salony sieci Empik, Punkty sprzedaży Eventim
26.04 GDAŃSK, klub PARLAMENT bilety: skateshop Chrom (Gdansk - Wielki Młyn 2p, Wrzeszcz- ul. Wajdeloty 10 , Gdynia - ul. Świętojańska 110 ), klub Parlament
1.05 RZESZÓW, klub POD PALMĄ, bilety: sklep 102, salon kolporter, bufet pod palmą, kino zorza, podziemia rzeszowskie

SZPADYZOR RECORDS (wytwórnia współzałożona przez DGE, następca 5Element Studio), oraz PEZET MUZYKA ROZRYWKOWA z dumą prezentują teledysk do singla ?Wznieście ręce powietrze?, w wykonaniu donGURALesko i Pezeta. Utwór promuje największą hip-hopową trasę 2009 roku w Polsce (13 miast!), która startuje już 3.04 (pod SZYLDEM ZIELONEJ TRASY) w Koszalinie! Na licznych koncertach w całej Polsce, obok wyżej wymienionych raperów, będziecie mogli usłyszeć i spotkać na żywo RY23, Galona, Małolata, Mormona, Qlopa, DJ HEN-a i DJ ERHA!

Zielona Trasa donGURALesko & PEZET! Zupełnie nowa akcja na polskiej scenie muzycznej: trasa koncertowa kończąca okres promocyjny głośnych albumów dwóch artystów, w połączeniu z ich nowym materiałem, oraz premierą płytowego debiutu RY23 (Ramona23)!
Pożegnalne koncerty EL POLAKO i MUZYKI ROZRYWKOWEJ w formule niekonwencjalnego show wzbogaconego o prezentacje nowych dokonań artystycznych raperów!
DGE zaprezentuje całkiem premierowo utwory pochodzące z INWAZJI PORYWACZY CIAŁ, w tym niezwykle popularny ostatnio kawałek ?GIOVANNI DZIADZIA?
PEZET, odpowiadając na prośby fanów oprócz najpopularniejszych singli, przygotował numery, które do tej pory nie pojawiały się na koncertach.
Dodatkowo fani będą mogli usłyszeć nowe produkcje z powstającej własnie płyty z MAŁOLATEM w tym piewszy singiel promujący wydawnictwo.
O właściwy klimat After Party zadbają koncertowi DJ?e artystów : DJ HEN i DJ ERHA
Oprócz powyżej wymienionych artystów, w każdym z 13 miast obejmujących trasę będziecie mogli usłyszeć RY23 znanego z utworu ?Manewry?, który świeżo po wydaniu swojego pierwszego legala w wytwórni 5Element, jedzie z nami zaprezentować ULICZNY FLOWKLOR!
Specjalnie z okazji trasy zostanie uruchomiony ?trasowy? BLOG, gdzie znajdziecie materiały video oraz zdjęcia i relacje z poszczególnych koncertów.
Blog już od 1 kwietnia dostępny będzie pod adresem:www.zielonatrasa.pl

Produkcją teledysku (do obejżenia na www.youtube.com) zajęła się grupa FLOW MEDIA (Michał Piotrowski), hitowy bit do singla wyszpadyzorzył Matheo! Utwór ukaże się już wkrótce na nadchodzącym mixtape?owym projekcie Gurala i Matheo, który pod kryptonimem INWAZJA PORYWACZY CIAŁ, zostanie wydany nakładem SZPADYZOR RECORDS!

DO ZOBACZENIA W WASZYM MIEŚCIE, W WASZYM KLUBIE!