Jak się pewnie domyślacie Black Sun Empire nie zagra w Sopocie 17.04.2020. Impreza zostaje przeniesiona na nową datę, którą właśnie potwierdzamy.

Zakupione bilety zachowują ważność na nową datę, bardzo zachęcamy do ich zatrzymania. Oczywiście można je też zwracać w miejscu zakupu. Dodatkowo posiadacze biletów z Ekobilet.pl mogą wymienić je na Voucher / wejściówkę na naszą dowolną imprezę d’n’b, którą zorganizujemy w przyszłości 🙂

Pełne info podamy w przyszłym tygodniu.

Życzymy wszystkim zdrowia!
Stay home & love & d’n’b!

***

Black Sun Empire zajdzie w Sopocie w Sfinks700! Klasyki niderlandzkiego teamu zabrzmią w Trójmieście po sporej przerwie – trzeba tam być!

Kolektyw Black Sun Eempire został powołany do życia w 1993 r. przez mistrzowskie trio: Milan i Micha Heyboer oraz René Verdultem. Trójka różnych i rewelacyjnie współgrających osobowości, niesamowitych w studio i bezkonkurencyjnych za konsolą. Wraz z końcem milenium na scenę elektroniki wtargnęła nowa ciemna energia, która po latach dalej dyktuje warunki w swoim gatunku. Dziś mają w dyskografii już sześć pełnych albumów, w tym ostatnie „The Wrong Room” (2017) czy „From The Shadows” (2012). Każda produkcja to ukłon w stronę mocnych brzmień DnB - ku uciesze wielu!

Oficjalne strony Imperium Czarnego Słońca:
www.blacksunempire.com
www.facebook.com/blacksunempire

Wkrótce podamy suport i skład Fontanny!
Wejście od 23:00.
Oficjalna strona wydarzenia >> https://bit.ly/2Hg1Ets

Organizator:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks