Breakage (Digital Soundboy, UK)

29.05 Warszawa - 1500m do wynajęcia

b_380_0_16777215_00_images_archive_breakage.jpg
Illegalbreaks zaprasza na SUBKONTRA SPECIAL: BREAKAGE

Po jesiennej uczcie z Shackletonem i Appleblimem nadszedł czas na wiosenny atak Subkontry, pierwszego cyklu imprez dubstepowych w Warszawie (do tej pory z udziałem takich gwiazd, jak: Tes La  Rok, Scuba, Debruit, Mochipet, Reso, Riskotheque, Von D, Desto, Wadadda i wielu innych). Muzyczną bombę zdetonuje pierwszoligowa postać scen dubstep i jungle ? Breakage, który pierwszy raz odwiedzi Polskę!

James Boyle przez dziesięć lat muzycznej kariery wydawał m.in. w Reinforced, Critical czy Planet Mu, jednak to tegoroczny album wydany w marcu nakładem Digital Soundboy, labelu legendy sceny- Shy FX-a, przyniósł mu zasłużony rozgłos. Na odważny, zróżnicowany brzmieniowo, prezentujący najnowsze oblicza basowej sceny krążek złożyły się liczne kooperacje zarówno ze znanymi (Roots Manuva, Burial), jak i nowymi twarzami londyńskiego undergroundu (Newham Generals, Zarif, Donaeao). Uznanie dla surowego stylu Brytyjczyka wyrazili dotychczas m.in. Massive Attack, Florence & The Machine, czy David Guetta powierzając mu remixy singli.

Jego występy są nieprzewidywalne i cechuje je wyszukany eklektyzm, którego mianownikiem jest osobliwe uwielbienie potęgi basu i rollujących bitów.
Na głównej scenie 1500 m2 do wynajęcia pojawią się również groźni The Lordz z 3 osobowym live actem, promujący dubstep, jungle i uk funky MCQ, Mack, Fau oraz S.w.i.m i odpowiedzialny za całe zamieszanie Kwazar. Na scenie heavy bass zagra zawsze dobry Spox, Masterflash i goście. Zanosi się na prawdziwe święto basu w Warszawie!


MAIN SCENE (all kinds of broken beats and serious basses)

The Lordz ft. TikTak (3 man dubstep live act)
Kwazar (Respecta, Subkontra)
MCQ (Apparition Records)
S.w.i.m (Bass Brigade)
Mack (Mash-up Records)
Fau (Subtopia Records)

Heavy Bass Scene (UK Funky, Bassline, Mash ups)

Spox
Mastrerflash
+ Goście

Start: 22:00
BILETY: 15zł do 23 / 20zł
Agencja Illegabreaks oraz ekipa Drumshake zapraszają na imrezę "I love ED RUSH"!
13.02.2010 (w walentynkową sobotę) w poznańskim Eskulapie wystąpi legenda światowej sceny drum & bass:


ED RUSH (Virus) - UK

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Support:

Green Rose & RanyJulek (Dance or Die) - Warszawa, Poznań / PL
Gruesome (Dance or Die) - Bydgoszcz / PL
Miz (Eskulap, Dubside) - Poznań / PL


Scena mash up / bass:

Emer
Ersky
Maat - Poznań / PL
Grabadub (Dubside) - Poznan / PL