DJ Shadow po raz pierwszy w Polsce!

24.07.2010 - Gdańsk, CSG

b_380_0_16777215_00_images_archive_djs_poster.png
Już 24 lipca, na jedynym i długo wyczekiwanym koncercie w Polsce wystąpi legendarny DJ Shadow! 

"DJ Shadow ma moc!
Podczas jego pierwszego występu w Dublinie publika nie tylko usłyszała materiał z najnowszego albumu Shadowa, ale uczestniczyła przy tym w prawdziwie niepowtarzalnym show, doskonale współgrającym z częścią muzyczną. Josh Davis zagrał parę nowych utworów, jeden z nich był naprawdę pikantnym drum and bassowym mash-up'em, drugi był ukłonem w stronę herrmannowskiego poczucia czasu i przestrzeni,  trzeci miał w sobie coś z subtelnej kołysanki, pozostałe natomiast stanowiły połączenie wcześniejszych, ale wzmocnione dodatkowo nieziemską prędkością. Podczas występu Shadow ukazał się w gigantycznej kuli (coś na wzór pilki Wayne'a Coyne'a), ale nieprzezroczystej i z niesamowitą wizualizacją zarówno na niej jak i na ekranie w tle .. Tłuste połączenie nowych bitów ze znanym "Organ Donor" pozostało w mojej głowie jeszcze następnego ranka i na pewno zostanie w niej przez najbliższe miesiące."  Irish Times.
DJ Shadow już w najbliższą sobotę wystąpi w Polsce!

Otwarcie bram od godziny 20:00
LINE UP
sala główna:
20:00-21:00 / DJ Fun_Key
21:00-22:00 / CHMIELIX
22:00-23:45 / G.R.Z.A.N.A.
00:00 - 01:30 / DJ SHADOW live
01:45 - 4:00 / DJ Ros + Trębski
sala barowa:
20:00 - 4:00 /  Reza + Fabian

Tego artysty, nie trzeba przedstawiać. Dj Shadow zdybył uznanie debiutanckim albumem "Endtroducing....." z 1996 roku. Kolejny long play "The Private Press" zawiera międzyinnymi przebój "Six Days".. Dj Shadow współpracował do tej pory m.in. z Zackiem De La Rocha (Rage Against The Machine), zespołem Jon Spencer Blues Explosion, remiksował muzyke Keane, Beastie Boys i Depeche Mode. Był współtwórca grupy UNKLE - pierwsza płyta "Psyence Fiction" powstała przy jego dużym zaangażowaniu... Shadow to najsłynniejszy twórca muzyki trip-hopowo elektronicznej. Odnosi wielkie sukcesy zarówno jako muzyk, producent czy turntablista.. Jego koncert w Centrum Stocznia Gdańska zapowiada sie na muzyczne i wizualne, klubowe wydarzenie roku w Trójmieście.
Shadow o swojej tegorocznej trasie: "Jestem podekscytowany tą trasą z kilku powodów - nowego, premierowego materiału, który będę prezentował, choć nie zabraknie też i starego, wizualizacji przygotowanych na tę trasę, a także z powodu miejsc które odwiedzę, szczególnie z miejsc odwiedzanych pierwszy raz. Zawsze zależało mi, by każdy koncert wypadł jak najlepiej i mam nadzieję, że fani docenią moje starania. Podróżowanie po świecie, poznawanie nowych ludzi, wymiana myśli, muzyki... o to właśnie chodzi w życiu! DJ Shadow."

więcej na:
www.djshadow.com
www.myspace.com/djshadow

INFO:
Data 24.07.2010 / Gdańsk
Klub: Centrum Stocznia Gdańska (CSG)
Wejście od godz. 20:00 (ul.Wałowa 27a)

Wystąpią:
Main Stage: DJ Shadow (live), Grzana, Ros & Trębski, zwycięzca Serato Screatch Conest Poland 2010
Bar Stage: Reza + Fabian


Cena biletów: 85zł normalny, 120zł VIP**

*Uwaga - zostało już bardzo niewiele biletów do sekcji VIP.
*Bilet VIP (120zł) - osobne wejście, osobny bar, miejsce na balkonie z doskonałym widokiem na scenę, dwa piwa lub dwa drinki w cenie biletu!

Punkty sprzedaży: salony EMPiK, Media Markt, Saturn oraz inne punkty Ticketpro oraz Ticket Online w całej Polsce.