O.S.T.R. + RYBATRON 3000!

5.11.2010 - Bydgoszcz, 6.11.2010 - Toruń

b_380_0_16777215_00_images_archive_picture_116.png
O.S.T.R. już w te weekend w Bydgoszczy i Toruniu!

Artysta wystąpi 5 listopada w bydgoskiej Estradzie wraz z DJ Haem i Kochanem oraz dzień później, 6 listopada w toruńskim klubie Od Nowa, wraz z Dj Haem, Kochanem i zespołem Pufa (muzycy Sofa). Na koncertach usłyszymy największe klasyki oraz utwory z ostatniego albumu O.S.T.R "Tylko Dla Dorosłych".

Wejście na koncerty od godz. 19:30 Jako support zaprezentują się: B.O.K. (BiszOerKay + DJ Paulo) oraz G.R.Z.A.N.A. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Na oficjalny after po bydgoskim koncercie zapraszamy do klubu Tabubar (ul. Wiatrakowa), w którym tego dnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - RYBATRON 3000 - Tribute to Adam Rybarczyk.

Adam Rybarczyk aka Cyklon zabawę z muzyką rozpoczął w czasach, kiedy szczytem możliwości domowego studia był FastTracker, legendarny (i wiekowy niczym węgiel) program do tworzenia muzyki. Tak się wszystko zaczęło (...)Od początku swojej muzycznej drogi Cyklon, oprócz grania oraz scratchu, przykładał się do produkcji własnych brzmień. Niestety, nigdy nie udało mu się wydać swojego materiału na winylowej płycie. Adam zmarł w następstwie tragicznego wypadku w marcu tego roku. Nie oznacza to jednak, że na spełnienie marzenia o wydaniu własnego winyla jest za późno. Grupa bliskich oraz przyjaciół Cyklona powołała projekt Rybatron3000, którego celem jest zebranie odpowiedniej ilości środków potrzebnych na realizację takiego wydawnictwa. Ich pierwszym krokiem jest organizacja imprezy. Na dwóch scenach Tabu pojawi się aż 14 dj?ów, którzy byli bliższymi i dalszymi przyjaciółmi Adama. Wszyscy, jak jeden mąż, zrezygnowali ze swojego honorarium. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na wydanie płyty. Podczas imprezy czeka nas jeszcze wiele innych atrakcji.

Dla wszystkich posiadaczy biletu na koncert O.S.T.R wstęp jedyne 5 zł! www.tabubar.com.pl

Cena biletu: 29zł przedsprzedaż, 35zł w dniu koncertupunkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn w całej Polsce oraz kluby i skate shop 360 w Toruniu.
sprzedaż internetowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tp_24.png