Shy FX + SP:MC w ramach Jam The Club we Wrocławiu!

23.10.2010 / Wrocław / Lulu Belle cafe

b_380_0_16777215_00_images_archive_shy_poster.png
Shy FX + SP:MC w ramach Jam The Club we Wrocławiu!
23.10.2010 / Lulu Belle Cafe

Shy Fx to bez wątpienia ważny filar w rozwoju gatunku d'n'b. Legenda zagra już 23 października w wrocławskim Lulu Belle Cafe.
To właśnie Shy FX pchnął d'n'b z podziemia na listy przebojów w połowie lat 90 za sprawą takich utworów, jak "Original Nuttah", "Shake Your Body" czy "Don't Wanna Know". Wspomniany "Original Nuttah" stał sie szybko hymnem wszech czasów dla fanów ragga-jungle a Shy Fx stał sie jednym z najbardziej szanowyncyh producentów tego gatunku.

SP:MC to postać, którą mogliśmy już podziwiać na Hospitality Night w ubiegłym roku w Gdańsku. Jeden z najaktywniejszych MC na scenie D&B. Nominowany w 2003r. do prestiżowej nagrody ?Best Breakthrough MC? i ponownie w 2009 ?Best MC? Arena Awards. Swoją działalność poszerzył o produkcję m.in. swojego scenicznego kompana MC Verse, poza tym kolaborował z Breakage wydając z nimi debiutancki album.

więcej;
http://www.myspace.com/shyfx
http://www.myspace.com/spemcee

Jako support wystąpią:
MacBeat + DT + Brav / Subwena

data:
23.10.2010

miejsce:
Lulu Belle Caffe

ul. Purkyniego 1 / Wrocław

wejście:
od godz. 21:00

BILETY
cena biletów: 25zł przedsprzedaż / 30zł w dniu imprezy
punkty sprzedaży: Salony Empik, MediaMarkt, Saturn w całej Polsce oraz Lulu Belle Cafe
sprzedaż internetowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tp_24.png