DJ Fresh, Stamina MC, Lenzman + Riya, Subwave, S.P.Y w ramach Jam The Club Poznaniu!

20.11.2010 / Poznan / klub  Eskulap

b_380_0_16777215_00_images_archive_jamtheclub_poster_dj_fresh_150dpi.jpg
Już 20 listopada w poznańskim klubie Eskulap, odbędzie się wielkie święto dla fanów d'n'b!

Będzie to kolejna impreza Jam The Club, która już teraz zapowiada się na największe wydarzenie d'n'b w Poznaniu w tym roku !!!

Wystąpią:
DJ Fresh
Stamina MC
Lenzman + Riya
Subwave
S.P.Y

Nie zabraknie też polskiej reprezentacji w składzie: Ros, Screwball, Piko.

DJ Fresh jest pochodzącym z Wielkiej Brytanii producentem muzyki Drum and Bass i jednym z głównych członków Bad Company. Jest powszechnie znany ze swoich umiejętności zarówno jako DJ, jak i producent. Uważa się go za najpopularniejszego i najbardziej wpływowego spośród brytyjskich junglistów. Ci, którzy mniej znali Fresha, poznali go już na pewno dzieki swieżemu hitowi "Gold Dust". Podczas poznańskiego występu DJ Fresha wspomagać bedzie weteran sceny dnb z UK Stamina MC ( wystąpi również ze S.P.Y) , który udzielał się wokalnie m.in. w kolejnym hicie Fresha "Hypercaine" . Lenzman - Producent, dj, twórca D&B. Jego muzyka to połączenie dźwięków minionych epok (wpływy to jazz, hip-hop, soul) z energią współczesnego D&B. Podróżuje po całym świecie grając w klubach i na festiwalach. Ostatnio współpracował z utalentowanymi wokalistami m.in. Jo-s i Riya. Riya - wokalistka, która nagrywa od 13 roku życia, jest autorką tekstów, muzyki, poza tym przez długi czas śpiewała z chórem gospel. Współpracuje nie tylko z muzykami D&B, ale również przedstawicielami elecktro/house. Koncertowała u boku najważniejszych producentów: Goldie, Lenzman, Fabio, Andy C czy SPY. Subwave to jeden z najlepszych dj i producentów w Europie. Na scenie od ponad 10 lat, zaczynał w Rosji, by potem swoje produkcje przedstawić szerszej publice za pośrednictwem labelu Metalheadz. Muzyka Subwave to połączenie zimnego minimalizmu rodem z Rosji z dźwiękami poruszającymi parkiet również poza granicami kraju. Wspomagał, występował, pomagał wielu artystom ze środowiska D&B.

Więcej:
http://www.myspace.com/freshbadcompany
http://www.myspace.com/lenzman
http://www.myspace.com/thesubwave
http://www.myspace.com/musicfromstamina
http://www.myspace.com/spymusicpage
http://www.myspace.com/riyamusicpage

data: 20.11.2010
miejsce: klub Eskulap
ul. Przybyszewskiego 39 / Poznań
wejście od godz. 21:00

UWAGA!! Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Klub Eskulap, dotyczącym wznowienia działalności klubu, wszystkie eventy zaplanowane od 1 listopada do 31 grudnia odbędą się według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Poniżej fragment oświadczenia: "W ubiegły piątek zostały podpisane stosowne umowy pomiędzy Spółką MCA.pl, Syndykiem Masy Upadłościowej oraz Uniwersytetem Medycznym. MCA.pl wynajęła lokal do końca 2010 roku. Tym samym wszystkie imprezy zaplanowane od 1 listopada do 31 grudnia 2010 będą mogły odbyć się bez przeszkód."

cena biletu: przedsprzedaż I pula 29zł ( do 11.11) / II pula 39zł (od 12.11) / w dniu imprezy 45zł
punkty sprzedaży: Salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn w całej Polsce.
sprzedaż internetowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tp_24.png