Skream + MC Crazy D w ramach Jam The Club w Warszawie!

27.11.2010 / Warszawa / klub M25

b_380_0_16777215_00_images_archive_picture_160-1.png
Skream + MC Crazy D w ramach Jam The Club w Warszawie!
27.11.2010 / Warszawa / klub M25
wejście od godz. 21:00

27 listopada w warszawskim klubie M25 zagra genialny SKREAM z zespołu Magnetic Man!

Występ pioniera gatunku wspierać będzie na mikrofonie MC Crazy D. Londyński duet poprzedzi set didżejki Duże Pe, znanego głównie ze swojej wokalnej działalności, zarówno solowej, jak i w ramach takich zespołów jak Masala czy Senk Że oraz z osiągnięć w dziedziniefreestyle'u. Duże Pe zaprezentuje się oczywiście przed warszawskąpublicznością także na mikrofonie. Bezpośrednio przed główną gwiazdąwieczoru zagra bowiem jeden z najbardziej cenionych rodzimych producentów idj'ów drum and bass / dubstep - Tom Encore, mający na swoim konciewydawnictwa w Rottun Recordings i pojawienie się chociażby na falach BBCRadio 1 czy SUB FM. Jego tracki goszczą na stałe w repertuarze m.in.Dirtyphonics. Zaraz po reprezentantach naszej rodzimej sceny, tynki ze ścianzerwie sam SKREAM, postać która stworzyła podwaliny dubstepu i ikona tego gatunku zarazem!

Wystąpią:
22:00 - 23:30 Duże Pe
23:30 - 00:30 Tom Encore + Duże Pe
00:30 - 2:30 Skream + MC Crazy D
02.30 - ? Tom Encore + Artfruit

Zapraszamy do M25 na potężne basowe zatrzęsienie!

Skream zbudował podwaliny dubstepu, tworząc garażowe brzmienia z Benga, którego poznał, podobnie jak Hatcha, pracując w Big Apple.
Jego pierwsza wydana w 2003 roku płyta nosiła nazwę The Judgement, jednak to singiel "Midnight Request Line" (2005 rok) stał się najbardziej rozpoznawanym dub-stepowym hitem.
Nie można też zapominać o wspaniałym In for the Kill - remix utworu jaki Skream wyprodukował dla La Roux dotarł do 2 mejsca Uk Singles Charts.. A obecnie nadchodzi kolejny wielki hit Skream'a i LaRoux" Finally" ..

Crazy D to rezydent takich klubów jak DMZ London oraz Leeds, FWD>>, Why Not?, Outlook Festival, Sin City, Custard Factory (Birmingham), Tuesday Club (Sheffield) a także Fabric i jest jednym z najciężej pracujących żołnierzy brytyjskiego underground'u. Razem z Hatcha prowadzi cotygodniową audycję w KISS 100FM, a jego wokali używał m.in. Skream, Coki oraz Benga. Jego pierwszy release ?Can?t Wait / Rockstep? ukaże się niebawem nakładem wytwórni Cotti?ego ? Sumting New.

Więcej:
http://www.myspace.com/skreamuk
http://www.myspace.com/crazydubstepBilety: przedsprzedaż 39zł / wyłącznie w punktach Ticketpro ( Salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn w całej Polsce) / w dniu imprezy 45zł (przy wejściu do klubu).
sprzedaż internetowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tp_24.png
*ilość biletów w każdej puli jest ograniczona