KONCERT PEZET / MAŁOLAT "DZIŚ W TWOIM MIEŚCIE" ! - OLSZTYN - ODWOŁANY !

15.10.2010 / Olsztyn / Andergrant

b_380_0_16777215_00_images_archive_dsc_4846.jpg
Niestety z powodu choroby artysty jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszy koncert w Olsztynie.
Nową datę tego wydarzenia podamy tak szybko jak to możliwe.

Oświadczenie Pezeta:
"Przepraszam wszystkich z Olsztyna całym sercem i szczerze, ale muszę odwołać dzisiejszy koncert z uwagi na ciężkie zapalenie płuc. Chcę Wam powiedzieć, że jakkolwiek bardzo chciałbym do Was przyjechać razem z Małolatem, żaden lekarz mi na to nie pozwoli, a ja sam też nie jestem pewien czy w tym stanie dałbym radę zagrać pełnowartościowy koncert. Mam nadzieję, że przyjedziemy do Was w innym terminie".

Za wszelkie utudnienia przepraszamy,
Illegalbreaks.KONCERT PEZET / MAŁOLAT "DZIŚ W TWOIM MIEŚCIE" !

Już 15 października 2010 w nowym klubie Andergrant w Olsztynie fani będą mogli usłyszeć na żywo materiał, na który czekała cała hip-hopowa Polska od przeszło dwóch lat.

Tę płytę zapowiadano już w połowie 2008 roku. Wtedy też bracia Kaplińscy pierwszy raz weszli do studia. Realizowana od początku w Studiu HIFI płyta pt. "Dziś w moim mieście" ukazała się
1 października 2010, nakładem nowego labelu "Koka Beats" wspieranego przez doświadczonego wydawcę i dystrybutora - Fonografikę.

Obok Pezeta i Małolata wystąpi jak zawsze Mormon, a za gramofonami wspierać ich będzie Dj Erha. Na koncertach będziemy mogli usłyszeć zarówno materiał z najnowszej płyty "Dziś w moim mieście", jak i przekrojowe zestawienie dobrze wszystkim znanych singli z poprzednich płyt obojga artystów, jak i projektów pobocznych.

PEZET - Wszyscy znają długą listę niezapomnianych singli, które od pierwszych dźwięków sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją. "Seniorita", Szósty zmysł", czy "Ukryty w Mieście Krzyk" to utwory, które na stałe wpisały się w historię polskiego rapu. Rewelacyjne teksty Pezeta zawsze zestawione z bitami najlepszych polskich producentów oraz setki zagranych koncertów sprawiają, że
Pezet to bez wątpienia artysta pierwszoligowy.

MAŁOLAT - Rok po premierze "Muzyki Poważnej", Małolatowi udało się to czego dokonał jego brat trzy lata wcześniej. Swoim debiutem solowym wniósł powiew świeżości na polską scenę, a dokładniej do nurtu ulicznego, który od wielu lat nie uświadczył tak doprecyzowanej tekstowo i muzycznie płyty. Wiele osób do dziś uważa, że "W pogoni za lepszej jakości życiem" to najlepszy album jaki wyszedł pod szyldem najbardziej znanej wytwórni uliczno rapowej PROSTO.

Po płycie Muzyka Rozrywkowa, ekipa zagrała blisko 400 koncertów, a ich występy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Artyści zapowiadają dłuższe i jeszcze bardziej żywiołowe show. Mamy rok 2010, płyta Pezeta oraz Małolata, zapowiadana już od kilku lat miała premierę 1 października. Było to bezprecedensowe wydarzenie na rodzimej scenie muzycznej. Połączenie zupełnie różnych styli, a
zarazem mistrzowskiego kunsztu technicznego, jak i tekstowego zarówno z jednej, jak i drugiej strony, który już wkrótce będziecie mogli usłyszeć w wersji na żywo.

Oto szczegóły koncertu:

Data: 15.10.2010
Miasto: Olsztyn
Klub: Andergrant
Godzina: 22:30
Wjazd: 20:30


więcej info:
www.dziswmoimmiescie.com

Serdecznie zapraszamy !BILETY już w sprzedaży!
cena biletu: 25zł przedsprzedaż / 30zł w dniu imprezy
punkty sprzedaży: Puby Andergrant i Sarmata, Skate Shop Remedium oraz Salony EMPiK, MediaMarkt, Saturn w całej Polsce
sprzedaż internetowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tp_24.png