POE (Projekt Ostry Emade), Pezet & Małolat, BiszOerKay ! - RZESZÓW

10.12.2010 / Pod Palmą / Rzeszów

b_380_0_16777215_00_images_archive_poe22.png
POE (Projekt Ostry Emade), Pezet & Małolat, BiszOerKay ! - RZESZÓW

POE - Na deskach klubu Pod Palmą spotkają się dwie wybitne indywidualności polskiego hip-hopu: O.S.T.R. i Emade. Ten piorunujący duet nagrał 6 lat temu wspólną płytę jako Projekt Ostry Emade. Od tamtej pory ten jednorazowy (?) experyment zebrał poważne grono wyznawców, których gorąco zapraszamy na Ruską 51.
Ostrowskiemu i Waglewskiemu nie dane było dużo wspólnie koncertować. Zagrali kilka koncertów wkrótce po wydaniu płyty, po czym jeden i drugi poświęcił się dalej własnym projektom. Teraz wracają do wspólnego grania, jeszcze mocniejsi, jeszcze silniejsi, jeszcze bardziej doświadczeni.
Ostrego na majku i Emade na samplerze wspierać będzie nie mniej utalentowany od nich reprezentant gildii turntablistów ? DJ Haem Polska. Niewiele wiadomo co do repertuaru jaki będzie zaprezentowany tego magicznego wieczoru. O.S.T.R. na pewno zaprezentuje dużo rzeczy z aktualnej trasy ?Tylko dla dorosłych?, ale nie może przecież zabraknąć klasyków z albumu ?Szum rodzi hałas?, jednak głównym bohaterem nocy będzie Improwizacja. Zarówno na mikrofonie jak i na padach MPCtki.
Jeśli uważasz, że polski hip-hop to coś więcej niż lokalny folklor, to wydarzenie będzie dla Ciebie prawdziwą ucztą konesera.

PEZET - Wszyscy znają długą listę niezapomnianych singli, które od pierwszych dźwięków sprawiają, że tłumy zgromadzone na koncertach szaleją. "Seniorita", Szósty zmysł", czy "Ukryty w Mieście Krzyk" to utwory, które na stałe wpisały się w historię polskiego rapu. Rewelacyjne teksty Pezeta zawsze zestawione z bitami najlepszych polskich producentów oraz setki zagranych koncertów sprawiają, że
Pezet to bez wątpienia artysta pierwszoligowy.

MAŁOLAT - Rok po premierze "Muzyki Poważnej", Małolatowi udało się to czego dokonał jego brat trzy lata wcześniej. Swoim debiutem solowym wniósł powiew świeżości na polską scenę, a dokładniej do nurtu ulicznego, który od wielu lat nie uświadczył tak doprecyzowanej tekstowo i muzycznie płyty. Wiele osób do dziś uważa, że "W pogoni za lepszej jakości życiem" to najlepszy album jaki wyszedł pod szyldem najbardziej znanej wytwórni uliczno rapowej PROSTO.

Po płycie Muzyka Rozrywkowa, ekipa zagrała blisko 400 koncertów, a ich występy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Artyści zapowiadają dłuższe i jeszcze bardziej żywiołowe show. Mamy rok 2010, płyta Pezeta oraz Małolata, zapowiadana już od kilku lat miała premierę 1 października. Było to bezprecedensowe wydarzenie na rodzimej scenie muzycznej. Połączenie zupełnie różnych styli, a
zarazem mistrzowskiego kunsztu technicznego, jak i tekstowego zarówno z jednej, jak i drugiej strony, który już wkrótce będziecie mogli usłyszeć w wersji na żywo.

Data: 10.12.2010
Miasto: Rzeszów
Klub: Pod Palmą
Start: 20:00
Wejście: 19:00


Bilety:
Bufet w Klubie Pod Palmą: ul Cicha 2 (w godz.: 12:00 - 20:00) -
- tel. 17 8722360
Klub Pod Palmą (w czasie trwania imprez otwartych od godz. 21:00)
(Tel. kont.: 660 906 867)
Kino ZORZA: ul. 3 maja 28 (Tel. kont.: 017 853 26 37)
Sklep TOXIC: ul. 3 maja (Tel. kont.: 606 511 320 po godz. 14:00)
Sklep "Navaho": Galeria Rzeszów, Ip. (Tel. kont.:503 157 843)
Kiosk "Ruch" ul. Lisa Kuli (obok PUP)