The Neighbourhood - Kraków
17.05.2014 / Kraków/ Pas Startowy Muzeum Lotnictwa Polskiego
b_380_0_16777215_00_images_archive_the_nbhd_warszawa__krakow.png Z Miasta Aniołów prosto do Krakowa - The Neighbourhood wystąpią w Polsce!

Jeden z najbardziej wyczekiwanych zespołów zagra dla swoich fanów 17 maja na krakowskich Czyżynaliach.

Jeszcze dwa lata temu mało kto o nich słyszał. Fenomenalna muzyka, wyjątkowe teksty i klipy dopełniające całości klimatu szybko to zmieniły. Zespół został założony w 2011 roku, pierwsze single pojawiły się rok później, a ich debiutancki album "I Love You" ujrzał światło dzienne wiosną 2013 roku. Krążek zachwycił zarówno krytyków, jak i fanów. THE NBHD w bardzo krótkim czasie zdążyli podbić listę Billboard'u. Nastrojem i klimatem ich płyty zachwycił się "Rolling Stone", rozkochali w sobie stację BBC1, a ich występ na "Live on Letterman" był pierwszym w historii serii projektem zarejestrowanym w kolorach czerni i bieli.
Jako swój symbol wybrali odwrócony dom - wydaje się, że nie bez przypadku - słuchając kawałków takich jak mistrzowskie "Sweather Weather", coś w Twoim środku przewraca się do góry nogami.


Koncert The Neighbourhood będzie jednym z wielu wyjątkowych wydarzeń muzycznych, jakie w tym roku planuje dla Was marka House przy współpracy z agencją Illegalbreaks.

Organizatorzy ogłoszą koncerty kolejnych wykonawców już wkrótce!
Więcej informacji szukajcie na www.house.pl

Bilety/karnety:
35 zł - bilet 1-dniowy (studencki i normalny w jednej cenie)
50 zł - karnet 2-dniowy (studencki i normalny w jednej cenie)

Sprzedaż: Ticketpro oraz eBilet.pl