i festival | Gdańsk | Andy C | Black Sun Empire | Neonlight | & more
16.08.2014 / Gdańsk / B90
b_380_0_16777215_00_images_archive_ifestival_new_3.jpg!buy_button.png
ANDY C headlinerem gdańskiej edycji ifestival (16.08, B90)! Legenda jungle i drum'n'bass wystąpi obok BLACK SUN EMPIRE i NEONLIGHT.

ANDY C
Jego produkcje miały znaczący wpływ na rozwój całego gatunku. Jedno z największych nazwisk w świecie muzyki elektronicznej. Założyciel słynnej wytwórni Ram Records, pod skrzydłami której wydawali Chase&Status czy Sub Focus. W wieku 12 lat zafascynował go rave i jeszcze przed ukończeniem szkoły stał się odnoszącym sukcesy DJ'em – już wtedy pracował nad pierwszymi produkcjami. Współzałożyciel Origin Unknown i Ram Trilogy, Andy C jest także rezydentem słynnego londyńskiego Fabric.
Od niemal 20 lat obsypywany jest najważniejszymi nagrodami sceny D'n'B, takimi jak Drum & Bass Arena Awards dla najlepszego Dja (czterokrotnie!), nagrody DJ Mag, National D&B Awards i wiele innych.
Więcej o Andy C:
www.andyc.cc
www.facebook.com/andyc

***
BLACK SUN EMPIRE
Niderlandzkie trio - bracia Milan i Micha Heyboer oraz Rene Verdult. Jako DJ’e i producenci działają już od 1993 roku, ale dopiero po kilku latach żmudnych poszukiwań wyklarowali swój styl i zaczęli działać jako BSE. Ich produkcje są doskonałym przykładem wszechstronności, przy ciągłym utrzymaniu
własnego, niepowtarzalnego stylu. Na koncie mają liczne single oraz cztery kompletne albumy, w tym ostatni "From The Shadows" (2012), na którym usłyszymy także świetne kolaboracje z artystami takimi jak Noisia, Foreign Beggars, State od Mind czy Audio.
Więcej o Black Sun Empire:
www.blacksunempire.com
www.facebook.com/blacksunempire

***
NEONLIGHT
Pochodzący z Niemiec duet, którego początki sięgają późnych lat '90. Dzięki kreatywności, indywidualności i oryginalnym, silnym produkcjom dali poznać się jako pierwszorzędni zawodnicy na scenie d'n'b. Wydawali pod skrzydłami Bad Taste, Trust in Music, Lifted, BSE Recordings czy Viper. Neonlight to drum'n'bass w czystej postaci!
Więcej o nich:
www.neonlightmusic.com
www.facebook.com/neonlightbassmusic
 
***
 
Reza

Mr Cannabeatz

Noisy Beat

---

Druga odsłona tegorocznego ifestival odbędzie się w 12.08 w Warszawie. Tego dnia  na Torwarze wystąpią DIE ANTWOORD oraz DUB FX. Więcej o tym wydarzeniu na stronie:
www.facebook.com/events/280306965466983

i festival wspiera marka House.

Organizator:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks

Bilety:
Cena:
45 zł (I pula, wyprzedane),
49 zł (II pula, w sprzedaży)

Punkty sprzedaży: salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce.

Sprzedaż internetowa: www.illegalbreaks.com, www.ticketpro.pl,
www.biletin.pl, www.biletomat.pl .